نیوزباکس را به تلگرام وصل کنید!

معمولا اغلب کاربران نیوزباکس برای دیدن محتواهای خود وارد پنل می‌شوند. این در حالی است که راه‌های آسان‌تری برای این کار وجود دارد. اتصال محتوا یکی از این راه‌هاست.

اتصال محتوا راه‌حلی است که به شما کمک می‌کند تا محتواهای روزانه را از طریق تلگرام دریافت کنید. با این ویژگی دیگر لازم نیست برای دیدن محتواها، به حساب کاربری وارد شوید و می‌توانید در کنار چک کردن شبکه‌های اجتماعی، محتواهای پنل نیوزباکس را هم چک کنید.

پس از اتصال محتوای پنل به تلگرام، هر اینباکس به یک کانال تلگرامی متصل می‌شود و شما و افرادی که در کانال عضو هستند بدون لاگین کردن در سرویس یا وب‌اپلیکیشن نیوزباکس، محتوای اینباکس را می‌بینند.

فرض کنید می‌خواهید مدیر یا کارکنان از بازخوردهای مشتریان نسبت به محصول جدید مطلع شوند. ابتدا یک کانال تلگرامی می‌سازید، سپس اینباکس محصول را به کانال متصل می‌کنید.

همچنین این امکان را دارید که با فیلتر کردن محتوای دریافتی به جای ساخت چند اینباکس، محتوای هر اینباکس را برحسب نیاز به کانال‌های تلگرامی مختلف متصل کنید.

با استفاده از  قابلیت “اتصال محتوا” می‌توانید:

✔ محتوای اینباکس را به کانال تلگرام متصل کنید.

✔ با انتخاب فیلتر دلخواه (راهنمای ساخت فیلتر) محتوای ارسالی به کانال تلگرام را مشخص کنید.

✔ بدون نیاز به لاگین در سرویس و اپ نیوزباکس، محتوای اینباکس را مشاهده نمایید.

اگر هنوز از این ویژگی “نیوزباکس” استفاده نکرده‌اید به لینک زیر بروید، راهنمای اتصال محتوا را بخوانید و از تجربه کاربری آن لذت ببرید: