اتصال محتوای تلگرام

یکی از راه‌های به اشتراک گذاشتن محتواهایی که در اینباکس دریافت می‌کنید، استفاده از “اتصال محتوا” است. با استفاده از این ویژگی می‌توانید بدون ورود به صفحه کاربری خود در نیوزباکس، محتوا را در یک کانال تلگرام دریافت کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. 

نکته: برای اتصال اینباکس به تلگرام، نیاز به یک مخاطب دارید. برای ساخت مخاطب می‌توانید از راهنمای “افزودن کانال تلگرامی” استفاده کنید.

برای آموزش اتصال محتوا، می‌توانید فیلم تنظیمات اتصال محتوا را ببینید و یا طبق آموزش تصویری اتصال محتوا پیش بروید:

 

 

آموزش تصویری اتصال محتوا

۱. از لیست اینباکس‌ها به “تنظیمات” اینباکسی که قصد دارید اتصال محتوا در آن انجام شود بروید.

 

۲. در تنظیمات اینباکس از تب “اتصال محتوا” بر روی دکمه “افزودن اتصال محتوا” کلیک کنید. همچنین می‌توانید لیست اتصال محتواهایی را که قبلا برای این اینباکس ایجاد کرده‌اید در این صفحه مشاهده کنید.

 

 

۳. در این صفحه ابتدا از لیست فیلترها می‌توانید یک فیلتر را برای اتصال انتخاب کنید. (راهنمای ساخت فیلتر)

نکته: به‌صورت پیش‌فرض در این لیست علاوه بر فیلترهای ذخیره شده، یک فیلتر با نام “بدون فیلتر-تمام محتوا” وجود دارد که این فیلتر تمامی محتوای اینباکس شما بدون هیچ فیلتری را به اتصال محتوا ارتباط می‌دهد.

 

۴. بعد از انتخاب فیلتر موردنظر لیستی از مخاطب‌های شما بر اساس نوع اتصال نمایش داده می‌شود. (راهنمای افزودن کانال تلگرامی)

۵. با استفاده از دکمه “ثبت” مخاطب موردنظر ثبت خواهد شد و در لیست اتصال محتوا می‌توانید اقدام به “ویرایش” و “حذف” اتصال محتوا خود کنید.

newsbx.com_contentlink