اینباکس منبع امکانی جدید برای پایش تمامی رقبا و رفقای آنلاین

حتما شما نیز مدام به کانال‌ها و صفحاتی خاص در تلگرام، اینستاگرام و توییتر سر می‌زنید تا از تازه‌های این کانال‌ها و صفحات باخبر باشید و احتمالا به عنوان کاربر نیوزباکس با قابلیت پایش کلمات کلیدی آشنا هستید و از این امکان برای شنیدن شبکه‌های اجتماعی و رصد رقبا استفاده‌ می‌کنید. از این به بعد این فرصت را نیز دارید تا در کنار این قابلیت از ویژگی جدیدی به نام “اینباکس منبع” استفاده کنید.

“اینباکس منبع” به شما این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه خود را در قید و بند کلمه‌ی کلیدی خاصی محدود کنید به هر محتوایی که از سوی منبع مورد نظرتان (پروفایل توییتر، اینستاگرام و کانال تلگرام) منتشر می‌شود، در نیوزباکس خود دسترسی داشته باشید.

اینباکس منبع

اینباکس منبع چگونه کار پایش محتوا را آسان می‌کند؟

  • اینباکس منبع به محض انتشار یک مطلب، شما را در جریان کم و کیف مطلب منتشر شده قرار می‌دهد و خیالتان را از بابت رصد، پایش و زیر نظر گرفتن تمام مطالب منبع مورد توجهتان راحت می‌کند.
  • اینباکس منبع از طریق قابلیت «اتصال محتوا»، محتوای منابع انتخابی شما را به محض انتشار به شماره‌ی تلگرام شما ارسال می‌کند. ( آشنایی با اتصال محتوا)
  • اینباکس منبع با ذخیره و آرشیو آمار و فعالیت‌های منابع مورد نظرتان به شما امکان می‌دهد تا از طریق دسترسی به تمام اطلاعات مورد نیاز، محتوای منتشر شده در منبع منتخب را تجزیه و تحلیل کنید.

برای استفاده از این قابلیت کافی است یک اینباکس جدید بسازید و گزینه‌ی “پایش منبع” را انتخاب کنید. (راهنمای ساخت اینباکس منبع)

هم اکنون برای تمامی اکانت‌های نیوزباکس این فرصت فراهم شده تا امکان پایش یک منبع را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند. در صورت نیاز برای تعریف منابع بیشتر فقط کافی است تا با بخش پشتیبانی نیوزباکس تماس بگیرید.

اینباکس منبع-2